۲ دانش‌آموز گلستانی رتبه تک رقمی در کنکور تجربی کسب کردند

ابراهیم حاجیلری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دانش آموزان گلستان برای اولین بار از زمان مستقل شدن استان در کنکور خوب درخشیدند و دو رتبه تک رقمی را شاهد بودیم.

وی افزود: «محمد تیموری ماسوله» و «شهریار سلیمانی» از دبیرستان فرزانگان گرگان رتبه سوم و  ششم را در کنکور علوم تجربی کسب کردند.

حاجیلری گفت: هنوز جمع بندی رتبه ها انجام نشده اما امیدواریم در جمع بندی کلی هم رو به جلو حرکت کرده و شاخص ها هم این امر را تأیید می کنند.

وی بیان کرد: گلستان در المپیادها جایگاه خوب و قابل قبولی در کشور داشت اما تاکنون موفق به کسب رتبه برتر کنکور نشده بودیم.

حاجیلری اضافه کرد: با پیگیری ها و اقدامات آموزشی و تعریف رویکردهای مختلف توانستیم شاخص‌ها را ارتقا دهیم.

وی ادامه داد: اصلاح فرایندهای آموزشی در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی انجام شد و با وجود اینکه درگیر بیماری کرونا وارد این دانش آموزان پایه دوازدهم را رها نکردیم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گلستان اظهارکرد: در پیام رسان شاد گروه آموزشی ایجاد کرده و از مدرسان برتر کشور برای تولید محتوا دعوت شد.

حاجیلری گفت: جلسه آموزشی متعدد برای اولیا و نشست‌های مختلف و برنامه‌های متنوع برگزار و گروه های پشتیبان راه اندازی کرده و سعی کردیم دسترسی به دانش‌آموزان راحت کنیم و امیدواریم که رتبه های زیر دو و سه رقمی قابل قبولی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *