دستورالعمل‌های بهداشتی در آزمون‌ها رعایت نمی‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه آزمایشی هنر صبح امروز همزمان با سراسر کشور در نیشابور نیز برگزار شد که تصاویر و مشاهدات میدانی حاکی از آن است پروتکل‌های بهداشتی ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان به خوبی اجرا نشده است.

این دوره از آزمون سراسری متفاوت‌ترین آزمون در دوره‌های اخیر بوده است و با توجه به شیوع بیماری کرونا، پس از دوباره تعویق و تردیدهایی نسبت به برگزاری یا عدم برگزاری آن در ایام کرونا، صبح امروز ۲۹ مرداد با شروع آزمون گروه آزمایشی هنر برگزار شد.

تصاویر ارسالی مخاطبان به خبرگزاری مهر نشان می‌دهد با وجود تاکید مسئولان بر عدم تجمع مقابل حوزه‌های آزمون توسط خانواده‌ها، این مهم نیز نادیده گرفته شده است.

وزیر بهداشت و درمان در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: «در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها اجازه برگزاری هیچ آزمون را نخواهیم داد»، حال باید منتظر ماند و دید آیا با وجود عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنکور هنر ۹۹، کنکورهای دیگر تا زمان تضمین اجرای پروتکل‌ها به تعویق خواهد افتاد یا خیر؟ 

از صبح امروز تصاویری در فضای مجازی با عنوان «عدم امنیت آزمون کنکور هنر ۹۹» نیز در حال بارگزاری است که تاکنون سازمان سنجش هیچ واکنشی به آن نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *