آغاز آزمون عملی رشته‌ علوم ورزشی کنکور ۹۹ از ۲۷ شهریور

به گزارش خبرنگار مهر، زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته‌ علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

متقاضیان تحصیل در رشته تحصیلی علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ باید با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه ۱۶ شهریور سازمان سنجش و با توجه به استان و شهرستان محل اقامت خود به محل برگزاری آزمون عملی رشته ذیربط مراجعه کنند.

با توجه به اینکه زمان مراجعه متقاضیان براساس حرف اول نام خانوادگی آنها در برنامه زمانی پیوست مشخص شده، ضرورت دارد افراد در تاریخ و ساعت تعیین شده برای آزمون عملی به محل های اعلام شده مراجعه شود. عدم مراجعه برای آزمون عملی به منزله انصراف از پذیرش در این رشته خواهد بود.

متقاضیان برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی باید به سایت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی https://ssrc.ac.ir مراجعه کنند.

آزمون عملی تربیت بدنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای پنجشنبه ۲۷ شهریور و جمعه ۲۸ شهریور برای برادران و در روزهای شنبه ۲۹ شهریور، یکشنبه ۳۰ شهریور و دوشنبه ۳۱ شهریور برای خواهران برگزار می شود.

داوطلبان آزمون عملی علوم ورزشی کنکور سراسری ۹۹ که علائم بیماری آنها از تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ به صورت قطعی تایید شده، لازم است فرم خوداظهاری مبتلایان به بیماری کرونا را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری کنند.

متقاضیانی که این فرم را تکمیل کنند نباید در آزمون عملی که در تاریخ های ۲۷ تا ۳۰ شهریورماه ۹۹ انجام می‌شود حضور پیدا کنند. برای متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا در تاریخ دیگری که متعاقباً در مهر ماه با آنها هماهنگی می‌شود منحصراً در شهر تهران آزمون عملی برگزار خواهد شد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد. داوطلبان می توانند به سه طریق شماره پرونده و کد ملی، شماره پرونده و کد پیگیری، شماره پرونده و شماره سریال فرم مربوطه را تکمیل کنند.

محل حوزه آزمون عملی رشته علوم ورزشی بر اساس محل اقامت و حروف الفبای نام خانوادگی داوطلب در سایت سازمان سنجش درج شده است. 

زمان حضور افراد در حوزه ها در هر روز به دو بخش صبح و ظهر دسته بندی شده است. داوطلبانی که باید در نوبت صبح آزمون دهند می توانند در زمان های ۷ تا ۱۰ صبح در محل حوزه مربوطه حضور یابند و داوطلبانی که در نوبت ظهر باید در حوزه ها حضور یابند باید از ساعت ۱۲ تا ۱۵ در محل حوزه مورد نظر حضور یابند، تا پس از انجام فرایند نام نویسی و انجام معاینات مربوطه، آزمون عملی را انجام دهند.

ملاک تعیین محل حوزه آزمون عملی، شهری است که داوطلب در بخش اطلاعات خویش (در پرونده سازمان سنجش) به عنوان محل سکونت انتخاب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *